Úvod > Informace o škole > Média o nás

3.7.2017 - Karlovarský deník

Ředitelka logistiků se loučila

13.6.2017 - Karlovarský deník

Studenti si zkusili logistiku v praxi a na zámku

9.5.2017 - Dalovické listy

Ukliďme Česko - za Ohři čistější

6.4.2017  - Eulog.cz

Logistika je moderní obor, který představuje budoucnost

27.2.2017 - Karlovarský deník

Rakovina prsu či varlat? Hlavně se nestydět - www

Rakovina prsu či varlat? Hlavně se nestydět - tisk

27.2.2017 - MF Dnes - Vyrobeno v kraji (mimořádná příloha)

V Petaineru využívají logistiky z Dalovic. Nové i ty proškolené.

leden 2017 - Noviny červeného kříže

OS ČČK Karlovy Vary a soutěž Logistik junior 2016

13.1.2017 - KRAJSKÉ LISTY

Soutěž o bezpečném internetu zná své vítěze

Předání cen
Výherci třetího ročníku projektu Kraje pro bezpečný internet včera na krajském úřadě převzali hodnotné ceny z rukou náměstka hejtmanky Karlovarského kraje Martina Hurajčíka. Soutěž probíhala od května do října minulého roku a v kraji se jí zúčastnilo 20 škol a téměř 400 žáků.

Náměstek hejtmanky s vítězi soutěžeStudenti soutěžili ve znalostním kvízu na téma bezpečného chování na internetu. Úspěšní řešitelé následně zodpovídali otázky i ve složitější variantě Kvízu PLUS. Soutěžící byli po absolvování online lekcí zařazeni do slosování o ceny od partnera projektu, společnosti Microsoft. Na prvním místě se umístila Michaela Kosíková ze Střední školy logistické v Dalovicích, která vyhrála Xbox. Druhou příčku obsadila Martina Mihoková ze Základní školy v Horním Slavkově, která získala tablet. A třetí cenu v podobě mobilního telefonu obdržel Honza Nguyen ze Základní školy Masarykova v Ostrově.

Hlavním cílem projektu Kraje pro bezpečný internet je zvýšit informovanost o rizicích internetu a možnostech prevence a pomoci. „Věřím, že se v příštích letech projektu zúčastní více škol i žáků. Online lekce jistě poskytnou nejen studentům dostatečné znalosti a užitečné informace o bezpečné práci na internetu,“ uvedl náměstek hejtmanky Martin Hurajčík. Kromě e-learningových kurzů pro školy byly připraveny také lekce pro učitele, rodiče a veřejnost, sociální pracovníky i policisty. Do projektu Asociace krajů ČR se zapojily všechny kraje.

6.1.2017 - 5plus2 Karlovarsko a Sokolovsko

5plus2_6_1_2017.jpg

20.11.2016 - KRAJSKÉ LISTY

Logistici z Dalovic mají zlato

Putovní pohár za vítězství v celorepublikové soutěži „Logistik Junior SŠ 2016" získala letos Střední škola logistická v Dalovicích.

Vítězné družstvodalovické logistické školy s cenou

Svůj zlatý úspěch vybojovali dalovičtí studenti v konkurenci jedenadvaceti družstev ze čtrnácti škol například z Olomouce, z Opavy, Brna, Liberce nebo z Prahy. Na 2.místě byla OA a SOŠ logistická Opava a bronzoví odjelo družstvo VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní Děčín.
„Radost byla o to větší, že zlato jsme získali poprvé až nyní v osmém ročníku a v největší dosavadní konkurenci," uvedla Jana Duringerová, garant celé soutěže.
Součástí středoškolského klání byl mimo jiné Den D s prezentací zaměřenou na lean management a finálový rozstřel čtyř nejlepších týmů při interaktivní hře „Riskuj!". Odměnou pro soutěžící byla exkurze do závodu SKF v Chodově, kde žáci viděli logistiku v praxi. Celou akci podpořily nejen partnerské firmy, ale také Karlovarský kraj.
Soutěž vyhlásilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR a konala se pod záštitou Svazu spedice a logistiky Praha. Akce prověřila logistické znalosti, prezentační dovednosti, ale také logické myšlení a postřeh 66 soutěžících z celé republiky.
Zdroj: http://karlovarsky.denik.cz/zpravy_region/logistici-juniori-z-dalovic-jsou-nejlepsi-v-cesku-20161029.html

14.11.2016 - podpora vzdělávání v Karlovarském kraji

Video o logistice zde

kompletní přehled