Úvod > Informace o škole > Aktuality ze školy > Logistici přivezli z Prahy stříbro

Logistici přivezli z Prahy stříbro

Letošní finále celorepublikové soutěže odborných dovedností v poštovníctví a finančnictví, kterou každoročně organizuje Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy, se konalo v Praze. Hlavním pořadatelem soutěže bylo generální ředitelství České pošty, s. p.

Výběr hostitelské školy letos padl na Střední odbornou školu logistických služeb v Praze 9. Tým naší školy tvořila trojice studentů oboru Logistické a finanční služby třídy 3.A ve složení Kamila Bělohoubková, Markéta Šabachová a Petr Miškovský. Přípravu našeho týmu měly na starosti paní učitelky Dudáková a Kaksová.

Soutěž probíhala během dvou velmi náročných dnů. První den bylo cílem prověření praktických dovedností v poštovních technologiích, obchodní a prodejní dovednosti, poštovní a logistický znalostní mix. Následující den byl o něco mírnější. Došlo na prezentiády jednotlivých týmů a zeměpisný Geo Challenge.

Vítězem dvoudenního zápolení se stala hostitelská škola z Prahy 9, kterou těsně následovalo na 2. místě naše družstvo. 3., bronzovou, příčku vybojovalo družstvo ze střední školy v Brně.

Děkujeme celému týmu, za příkladnou reprezentaci školy a budeme se těšit na následující ročník soutěže.

Návrat žáků do školy 1. 9. 2021
Adaptační pobyty pro žáky 1. ročníků
Ústní maturitní zkouška - 13. 9.
Workshop pro třídu 2.A na téma Komunikace