Úvod > Informace o škole > Aktuality ze školy > Výsledky Logistik Junior SŠ 2022

Výsledky Logistik Junior SŠ 2022

Datum konání:
12.10.2022

14. ročník celostátní soutěže je za námi. Letos se přihlásilo 13 škol, které vytvořily 20 soutěžních týmů. Všichni žáci se s chutí zapojili do dvoudenního klání. První den "Logistická praxe založená na teoretických znalostech" a druhý den "Prezentace týmové práce". Do závěrečného finále, které se konalo v sále Obecního úřadu Dalovice, se probojovaly 4 týmy a utkaly se o vítězství ve znalostní soutěži "Finálové Riskuj". Z vítězného poháru se radovali žáci naší školy ve složení Vít Jezbera, Robin Singh a Samuel Stuchl. Gratulujeme!!!

????1. místo Střední škola logistická Dalovice
???? 2. místo SŠ informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno
????3. místo Střední škola technická a dopravní Česká Třebová

Po vyhlášení soutěže se mohli všichni projít po Karlových Varech. Průvodcování se ujal Ing. Jan Chylo, kterému děkujeme za organizaci. Třetí, již nesoutěžní den, byla připravena exkurze v partnerských firmách SKF a KH Czechia Chodov.

Poděkování patří všem soutěžícím z ISŠA Brno, OA a SOŠ logistická Opava, SOŠ logistických služeb Praha 9, INFIS - SŠ informatiky a finančních služeb, SŠ informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, SŠ logistiky a chemie Olomouc, SPŠ Ústí nad Labem, SPŠ dopravní Plzeň, SŠ strojní, stavební a dopravní Liberec, SŠ technicá a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová, SŠ technická a dopravní Ostrava - Vítkovice, VOŠ a SPŠ automobilní a technická České Budějovice.

Všichni účastníci si odvezli památkové předměty a plno hodnotných cen od našich sponzorů - Karlovarský kraj, Svaz spedice a logistiky ČR, Amphenol, Autodoprava Daniel Sládek, s. r. o., DHL Supply Chain Cheb, HOPI, KH Czechia, LAGARDE Spedition, MAKRO ČR Jenišov, Petr Fiala - Velkoobchod s drogerií, SKF, Správa železnic, TOYOTA Material Handling CZ, Vysoká škola logistiky o. p. s.

Za rok se těšíme na shledanou!

Den otevřených dveří 10. 11. 2022
Regionální veletrh fiktivních firem