Úvod > Projekty > Nadační fond Tesco

Nadační fond Tesco

Projekt byl realizován v roce 2011.

V březnu 2011 jsme využili Výzvy Nadačního fondu Tesco a podali jsme projektovou žádost na zlepšení podmínek pro vzdělávání žáků denního a nástavbového studia a pro účastníky kurzů v rámci dalšího vzdělávání dospělých.

Projektová žádost byla úspěšná a podařilo se nám tak získat finance na vybavení učebny, kam byla nakoupena interaktivní tabule s ozvučením, dataprojektor a počítačová sestava se systémem SMART Notebook.

Charakteristika projektu

Projektem byla vybudována moderní učebna a podpořilo se využití současných  technologií ve výuce odborných předmětů, převážně logistiky. Byl pořízen integrovaný audio-vizuální systém pro učebnu č. 5, kde se střídá výuka všech žáků naší školy. Integrované řešení SMART včetně ozvučení s novým počítačem a dataprojektorem implementovalo současné technologie do výuky, zlepšilo motivaci a dovednosti žáků a vyučujících.

Software SMART Notebook umožnil plně využít všech možností interaktivní výuky. Tento systém s českou lokalizací má rychlou a snadnou obsluhu a širokou nabídku výukových materiálů. Samozřejmostí je využití vlastních již vytvořených materiálů ze školní databáze. Tento software ve spojení s dotykovou interaktivní tabulí představuje nejnovější trend pro výuku ve školách.

Projekt si kladl tyto cíle:
  • modernizovat vyučování, zlepšit propojení školních vzdělávacích programů pro logistiku se současnými vyučovacími technologiemi,
  • vybavit učebnu integrovaným systémem interaktivní tabule SMART včetně počítačové sestavy,
  • zlepšit výuku a dovednosti žáků a zvýšit jejich zájem o logistiku.

Den otevřených dveří 29.11. 13:00 - 16:00
Přihlášky k jarnímu termínu MZ - do 1. 12. 2018
Workshop pro žáky 3.OS ve spolupráci s KHK KK
Workshop pro žáky 4.Z ve spolupráci s KHK KK