Úvod > Projekty > OP VK 3.2 - APROLOG

OP VK 3.2 - APROLOG

Další vzdělávání včetně Autorizace v logistické škole "APROLOG" (CZ.1.07/3.2.12/01.0029)
Projekt byl realizován v letech 2011-2013, v letech 2013 - 2017 proběhlo období udržitelnosti.

opvk.jpg

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Tento projekt byl 30. listopadu 2013 řádně a podle projektového plánu ukončen. Nyní probíhá období udržitelnosti.

Vytvořené materiály-výstupy v celkovém počtu 63 ks jsou uloženy ve školní Mediatéce a na vyžádání je zašleme elektronicky - info@logistickaskola.cz.

Soupis vytvořených produktů a jejich autorů (součást Licenční smlouvy).

Smysl a cíle projektu

Smyslem projektu APROLOG je usnadnit individuální přístup obyvatel ČR k dalšímu vzdělávání a zvýšit jejich motivaci k celoživotnímu učení, a to realizaci těchto cílů:

Cíl č. 1

Podpora provázanosti dalšího vzdělávání s počátečním vzděláváním vytvářením vzdělávacích modulů a podporou vzdělávací nabídky v oblasti dalšího vzdělávání pro širokou oblast logistiky. Vybavíme 1 odbornou učebnu počítačovou technikou a odborným softwarem pro všechny kurzy. Realizujeme 7 klíčových aktivit (KA):

• KA 01 - školení pracovníků vzdělávací instituce pro realizaci a udržitelnost projektu,
  • KA 02 - tvorba 3 kurzů pro úplnou kvalifikaci Operátor skladování, včetně zadání 3 zkoušek dílčí kvalifikace,
  • KA 03 - tvorba metodiky pro obor Operátor skladování, žádost o autorizaci pro Operátor skladování, získání a analýza cílové skupiny, inovace vytvořených kurzů dle potřeb cílové skupiny (3 inovované kurzy),
  • KA 04 - pilotáž 3 inovovaných kurzů, realizace zkoušek 3 dílčích kvalifikací, školení pracovníků školy,
  • KA 05 - tvorba vzdělávacího kurzu Moderní elektronické služby, školení pracovníků školy,
  • KA 06 - pilotáž kurzu Moderní elektronické služby,
  • KA 07 - tvorba 60ks studijních opor pro vytvořené kurzy dalšího vzdělávání.

Cíl č. 2

• posílení informovanosti a motivace o dalším vzdělávání,
  • tvorba 2 instruktážních průvodců (KA 03 a KA 06) a instruktážního DVD filmu, propagační motivační kampaň (KA 03),
  • publicita (interaktivní web, letáky, inzerce, zprávy, 2 konference, banner, panel, rozhlasová kampaň),
  • proškolení 28 pracovníků školy, min. 16 účastníků dalšího vzdělávání v pilotním ověření,
  • vytvoření 69 produktů, včetně inovací u 3 produktů.

• staneme se Autorizovanou osobou pro úplnou kvalifikaci Operátor skladování a připravíme se na další autorizace,
  • vytvoříme podmínky pro rozvoj dalšího vzdělávání dle zákona č. 179/2006 Sb.,
  • zvýšíme povědomí a motivaci veřejnosti a firem k dalšímu vzdělávání,
  • propojíme počáteční a další vzdělávání, využijeme zdroje školy, zprofesionalizujeme tým pracovníků školy.

Exkurze na veletrh Profesia Days a letiště Kbely
Ve čtvrtek 7. 10. se uvidíme v Sokolově!
Exkurze na veletrh Profesia Days a letiště Kbely
Exkurze v závodě HOPI
Třetí prezentace naší školy v Ostrově
Seminář pro žáky na ZČU v Plzni