Úvod > Projekty > OP VK 3.2 - LCA

OP VK 3.2 - LCA

Logistická celoživotní akademie - rozšíření nabídky dalšího vzdělávání v logistické škole "LCA" (CZ.1.07/3.2.12/04.0008)
Projekt byl realizován v letech 2014 - 2015, v letech 2015 - 2016 proběhlo období udržitelnosti.

opvk.jpg

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Projekt byl 28. února 2015 řádně a podle projektového plánu ukončen. Na projekt se vztahoval 1 rok udržitelnosti, který skončil dne 28. února 2016.

Vytvořené materiály-výstupy v celkovém počtu 191 ks jsou uloženy ve školní Mediatéce a na vyžádání je zašleme elektronicky - info@logistickaskola.cz.

Soupis vytvořených produktů a jejich autorů (součást Licenční smlouvy).

Smysl a cíle projektu

Smyslem projektu bylo usnadnit individuální přístup obyvatel ČR k dalšímu vzdělávání a zvýšit jejich motivaci k celoživotnímu učení, prohloubit kvalitu a zvětšit rozsah nabídky dalšího vzdělávání v logistické celoživotní akademii a zvýšit informovanost a to realizací těchto cílů:

Cíl č. 1

• podpora provázanosti dalšího vzdělávání s počátečním vzděláváním vytvářením vzdělávacích modulů,
  • tvorba 4 kurzů dle standardů Národní soustavy kvalifikací pro úplnou kvalifikaci Operátor poštovního provozu a přepravy včetně zadání 4 zkoušek profesní kvalifikace (KA 02),
  • tvorba jazykových kurzů Aj, Nj a Rj pro pracovníky v poštovnictví, finančnictví, obchodu a cestovním ruchu (KA 03),
  • tvorba kurzu EBC*L - Podniková ekonomika a právo dle standardizovaných vzdělávacích cílů úrovně A.

Cíl č. 2

• podpora vzdělávací nabídky v oblasti dalšího vzdělávání - rozvoj vzdělávacích programů pro vzdělávání dospělých ve školách - pro širokou oblast logistiky,
  • tvorba programu Podnikový logistik, složený ze 3 modulárních kurzů (Logistik skladových operací, Logistik výroby, Logistik v dopravě a přepravě).

Cíl č. 3

• vzdělávání pedagogů, lektorů, řídících a organizačních pracovníků školy,
  • odborné vstupní školení pracovníků vzdělávací instituce - tvůrců programů a studijních opor (KA 05).

• pilotáž vytvořených modulů a studijních opor v rámci všech aktivit,
  • zmodernizování odborné učebny č. 6 pro všechny kurzy dalšího vzdělávání,
  • dovybavení učebny č. 4 pro cizí jazyky a učeben č. 7 a 10 pro kurzy poštovnictví a finančnictví,
  • proškolení 38 pracovníků školy a minimálně 68 účastníků dalšího vzdělávání,
  • vytvoření 191 studijních opor v rámci 11 kurzů.

Exkurze na veletrh Profesia Days a letiště Kbely
Ve čtvrtek 7. 10. se uvidíme v Sokolově!
Exkurze na veletrh Profesia Days a letiště Kbely
Exkurze v závodě HOPI
Třetí prezentace naší školy v Ostrově
Seminář pro žáky na ZČU v Plzni