Úvod > Projekty > Školní intranet

Školní intranet

Intranet a portál elektronického vzdělávání LogSkol
Projekt byl realizován v letech 2006 - 2008.

Školní intranet je webový prostor, který je součástí školního Moodlu. Jsou zde umístěny veškeré Školní vzdělávací plány, modulové programy, digitální učební materiály a další materiály k výuce. Mimo toho jsou zde ke stažení rovněž všechny tiskopisy školy, které může žák v průběhu studia potřebovat.

Charakteristika projektu

Cílem projektu bylo vytvořit společný úložný prostor v rámci školní sítě, který bude dostupný žákům i zaměstnancům školy. Součástí se stal portál elektronického vzdělávání jako zdroj studijních materiálů pro žáky. Byl naplněn výukovým a informačním obsahem. Pro optimální využití Intranetu, výukových programů a Internetu byla provedena restrukturalizace stávající sítě a pořízení nezbytného hardwarového a softwarového vybavení. Se získanými zdroji budou moci pracovat současně všechny učebny, sborovny a kanceláře.

V rámci tohoto projektu vznikla jednoduchá webová stránka pro Intranet, školní časopis Expres a pro fiktivní firmu Logisticservis,

Intranet je i po ukončení projektu určen pro žáky a zaměstnance školy, kteří se k němu přihlašují prostřednictvím e-learningového prostředí Moodle (přihlašovací údaje jsou shodné s přihlášením do školního počítače, při potížích s přihlášením kontaktujte správce sítě).

Exkurze na veletrh Profesia Days a letiště Kbely
Ve čtvrtek 7. 10. se uvidíme v Sokolově!
Exkurze na veletrh Profesia Days a letiště Kbely
Exkurze v závodě HOPI
Třetí prezentace naší školy v Ostrově
Seminář pro žáky na ZČU v Plzni