Úvod > Informace o škole > Aktuality ze školy

Aktuality ze školy

Výsledek zadávacího řízení - výuka Řízení motorových vozidel

Komise pro zadávací řízení vybrala ze 3 přihlášených uchazečů vítěznou firmou, kterou se stal uchazeč Miroslav Jordán

Všem přihlášeným děkujeme za zaslání nabídek.

Třídní schůzky - přijatí uchazeči ke studiu (dálkové studium)

Datum konání: 23. 6. 2016

Ve čtvrtek 23. června 2016 od 15 hodin se konají informativní třídní schůzky pro přijaté uchazeče k dálkovému studiu v oboru Podnikání. Rádi Vás přivítáme v co největším počtu.

Třídní schůzky - přijatí uchazeči ke studiu (denní studium)

Datum konání: 16. 6. 2016

Již tento čtvrtek se od 17 hodin konají informační třídní schůzky pro přijaté uchazeče ke studiu na naší škole od 1. září 2016. Rádi Vás přivítáme v co největším počtu.

Na schůzkách budou představení třídní učitelé a dojde k přenesení informací ohledně studia a zahájení školního roku.

Logistik junior ZŠ - ohlédnutí za soutěží

V pondělí 6. června se u nás ve škole konal další ročník soutěže Logistik Junior ZŠ. Tato soutěž je určena pro žáky 8. tříd základních škol. Soutěže se účastnily školy z Nejdku, Nové Role, Dalovic, Otovic, Žlutic, Hroznětína a karlovarská škola z truhlářské ulice. Tříčlenné týmy se utkaly např. v zeměpise, finanční gramotnosti, logických úloh či otázek z dopravy. Do finále postoupily 4 nejlepší týmy, které se utkaly v soutěži Riskuj - otázek z chemie, fyziky, zeměpisu, významných osobností atd. Po dramatickém souboji nakonec vyhrálo družstvo z Dalovic, které si kromě spousty zajímavých cen vybojovalo i hlavní cenu - projížďku luxusní limuzínou.
Děkujeme všem účastníkům soutěže, pedagogickým doprovodům, pomocníkům, sponzorům a vyučujícím, kteří se na soutěži podíleli.

Kompletní výsledková listina ze soutěže

Spuštění nového webu

Datum konání: 6. 6. 2016

Právě byl spuštěn nový web školy. Přípravy na spuštění webu, včetně výběru vhodného tvůrce, probíhaly od začátku prosince 2015.

Od nového webu si slibujeme větší uživatelskou přívětivost s moderními prvky, responzibilitu pro mobilní zařízení a větší propojení s facebookovým profilem školy.

Pro porovnání si zde můžete prohlédnout starý a nový vzhled webu.

Výsledky přijímacího řízení

Vyhlašujeme 1. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019.

Výsledky přijímacího řízení do 2. kola byly zveřejněny.

Došlo jen k posunutí zveřejnění o 2 hodiny z původního času 8:00 na 10:00 hodin. Důvodem posunu je konání testu jednoho z přihlášených uchazečů v náhradním termínu 3. června 2016 od 8:00 do 9:00 hodin.

Děkujeme za pochopení.

Získání titulu "Ekoškola"

Datum konání: 19. 5. 2016

Logistický ekotým získal mezinárodní ocenění Ekoškola. Gratulujeme všem eko-studentům a garantovi, Mgr. Juráčkové.

Veřejná zakázka - Zajištění výuky předmětu Řízení motorových vozidel

Datum konání: 19. 5. 2016

Dnes byla vyhlášena Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku. Cílem veřejné zakázky je zajištění výuky předmětu Řízení motorových vozidel ve školním roce 2016/2017.

Nabídky musí být doručeny zadavateli nejpozději 15. června 2016 do 8:00 hodin. V případě doručení nabídky poštou je za okamžik předání považováno převzetí nabídky podatelnou zadavatele.

2. kolo přijímacího řízení - na doplnění počtu

Datum konání: 2. 6. 2016

Právě byla zveřejněna Kritéria 2. kola přijímacího řízení na doplnění počtu, a to pro obory:

• Logistika ve službách a finančnictví (1 místo),
  • Provoz a ekonomika dopravy - logistika (3 místa),
  • Podnikání (13 míst).

Výsledky 1. kola přijímacího řízení po odvolání

Datum konání: 10. 5. 2016

Vyhlašujeme 1. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019.

Právě byly zveřejněny výsledky 1. kola přijímacího řízení po odvolání (Autoremeduře). Výsledky naleznete v části "Přijímací řízení a Dny otevřených dveří".