Úvod > Informace o škole > Aktuality ze školy

1 5 9 11 13 Starší

Veřejná zakázka - Zajištění výuky předmětu Řízení motorových vozidel

Datum konání: 19. 5. 2016

Dnes byla vyhlášena Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku. Cílem veřejné zakázky je zajištění výuky předmětu Řízení motorových vozidel ve školním roce 2016/2017.

Nabídky musí být doručeny zadavateli nejpozději 15. června 2016 do 8:00 hodin. V případě doručení nabídky poštou je za okamžik předání považováno převzetí nabídky podatelnou zadavatele.

2. kolo přijímacího řízení - na doplnění počtu

Datum konání: 2. 6. 2016

Právě byla zveřejněna Kritéria 2. kola přijímacího řízení na doplnění počtu, a to pro obory:

• Logistika ve službách a finančnictví (1 místo),
  • Provoz a ekonomika dopravy - logistika (3 místa),
  • Podnikání (13 míst).

Výsledky 1. kola přijímacího řízení po odvolání

Datum konání: 10. 5. 2016

Vyhlašujeme 1. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019.

Právě byly zveřejněny výsledky 1. kola přijímacího řízení po odvolání (Autoremeduře). Výsledky naleznete v části "Přijímací řízení a Dny otevřených dveří".

Zahájení maturitních zkoušek

V pondělí 25. dubna 2016 začínají na naší škole maturitní zkoušky, a to společnou částí maturitní zkoušky - praktickou částí. Na zahájení maturit je třeba se dostavit nejdéle v 7:45 hodin.

Veškeré důležité informace k průběhu maturitních zkoušek a podrobný harmonogram nalezente v části "Maturitní zkouška".

Všem maturantům držíme palce a hodně sil při zvládnutí "zkoušky dospělosti".

Výsledky 1. kola přijímacího řízení

Datum konání: 22. 4. 2016

Vyhlašujeme 1. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019.

Výsledky 1. kola přijímacího řízení, pro všechny obory byly právě zveřejněny. Naleznete je v části "Přijímací řízení a Dny otevřených dveří".

Rozhodnutí je možné vyzvednout osobně dnes v budově školy ve 2. patře (paní Farská), a to do 17:00 hodin. Nevyzvednutá rozhodnutí budou odeslána poštou, a to v pondělí 25. dubna 2016.

Informace pro přijaté uchazeče denního studia: od dnešního dne běží lhůta, kdy svůj úmysl vzdělávat se na naší škole potvrdí zákonný zástupce uchazeče odevzdáním zápisového lístku, a to do 10 pracovních dnů, tj. do 6. května 2016. V případě, že nebude zápisový lístek včas odevzdán, nebude uchazeč přijat ke studiu.

Logistici přivezli z Prahy stříbro

Letošní finále celorepublikové soutěže odborných dovedností v poštovníctví a finančnictví, kterou každoročně organizuje Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy, se konalo v Praze. Hlavním pořadatelem soutěže bylo generální ředitelství České pošty, s. p.

Výběr hostitelské školy letos padl na Střední odbornou školu logistických služeb v Praze 9. Tým naší školy tvořila trojice studentů oboru Logistické a finanční služby třídy 3.A ve složení Kamila Bělohoubková, Markéta Šabachová a Petr Miškovský. Přípravu našeho týmu měly na starosti paní učitelky Dudáková a Kaksová.

Soutěž probíhala během dvou velmi náročných dnů. První den bylo cílem prověření praktických dovedností v poštovních technologiích, obchodní a prodejní dovednosti, poštovní a logistický znalostní mix. Následující den byl o něco mírnější. Došlo na prezentiády jednotlivých týmů a zeměpisný Geo Challenge.

Vítězem dvoudenního zápolení se stala hostitelská škola z Prahy 9, kterou těsně následovalo na 2. místě naše družstvo. 3., bronzovou, příčku vybojovalo družstvo ze střední školy v Brně.

Děkujeme celému týmu, za příkladnou reprezentaci školy a budeme se těšit na následující ročník soutěže.

1 5 9 11 13 Starší