Dnes je
Drobečková navigace

Úvod > Informace o škole > Aktuality ze školy > Pracovní nabídka

Pracovní nabídka

Hledáme kolegu/kolegyni do svého kolektivu na pozici Finanční účetní, který/á se nebude bát nových výzev a živého pracovního prostředí. Nástup možný od 1. 4. 2024.

Hlavní náplň práce

  • kompletní zpracování účetnictví školy a projektů
  • zpracování a účtování VF, DF, pokladna, banka aj.
  • měsíční, čtvrtletní, roční uzávěrka
  • roční inventarizace v rámci roční uzávěrky
  • zpracování a účtování projektů školy

Co od Vás očekáváme?

  • ukončené SŠ vzdělání nejlépe ekonomického zaměření
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost podvojného účetnictví
  • znalost podvojného účetnictví příspěvkové organizace výhodou
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • vstřícnost a pozitivní přístup k inovaci
  • motivace k dalšímu osobnímu rozvoji a vzdělávání

A co Vám můžeme nabídnout my?

  • pracovní smlouva na HPP, nástup od 1. 4. 2024
  • odpovídající platové ohodnocení dle započitatelné praxe a míry jejího zápočtu
  • jistotu zaměstnání a příjemné pracovní prostředí
  • pestrá pracovní náplň
  • zaučení kvalifikovaným zaměstnancem
  • 5 týdnů dovolené
  • podporujeme vzdělávání a růst našich zaměstnanců
  • zaměstnanecké benefity

Nabídky s profesním životopisem zasílejte na e-mail: sunek@logistickaskola.cz, tel.: 353 224 830

Kalendář akcí - hide

Po Út St Čt So Ne
29
Praxe 2. ročníky
30
1
2
Didaktický test MZ - Aj, M
3
Didaktický test MZ - ČJL
4
5
6
Didaktický test MZ - NJ
7 8 9 10 11 12
13 14 15
Výsledky přijímacího řízení
16
Ústní MZ
17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29
Předávání maturitních vysvědčení
30 31 1 2