Úvod > Informace o škole > Aktuality ze školy

Aktuality ze školy

Jednotná přijímací zkouška = ředitelské volno 12. a 16.4.

Ve dnech 12.4.2018 a 16.4.2018 se konají jednotné přijímací zkoušky do maturitních oborů. Více informací v sekci Přijímací zkoušky.

V souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. v platném znění, ředitel školy vyhlašuje dva volné dny ("ředitelské volno") pro žáky 1. - 4. ročníků z organizačních a kapacitních důvodů.

Naše škola získala certifikát "Finančně gramotná škola"!

Na konferenci Global Money Week 2018 si naše škola převzala ocenění – Certifikát Finančně gramotná škola. Toto ocenění znamená, že máme výborně propracovanou Strategii výuky finanční gramotnosti napříč ročníky i předměty.

Certifikát Finančně gramotná škola uděluje společnost yourchance, o.p.s., která je akreditovanou vzdělávací organizací od MŠMT.

Velké poděkování patří Ing. Andree Kovardinské a dalším kolegům, kteří se podíleli na zisku tohoto ocenění.

Razitko na certifikat bronzovy chechtak RGB.jpg

Světový týden vzdělávání o penězích Global Money Week 12.–18.3.2018

Světový týden o penězích a finanční gramotnosti 12. -18.3.2018

Naše škola se již v pondělí zapojí do tohoto projektu. Globální téma tentokrát zní: Na penězích záleží.

Detailní rozpis akce na naší škole je k dispozici ke stažení ZDE.

Den kariérového a studijního rozhodování

Žákům 4. ročníků jsme 26.2. zorganizovali Den kariérového a studijního rozhodnování, v jehož rámci si mohli vyslechnout prezentace, které jim mohou zásadně pomoci při volbě budoucí kariéry.

Prezentující: Krajská hospodářská komora a program Rozjeď byznys, Policie ČR, Vysoká škola finanční a správní, Vysoká škola logistiky Přerov, Vysoká škola obchodní Praha, Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Vyšší odborná škola K.V. a Západočeská univerzita v Plzni - Fakulta ekonomická Cheb.

Projekt EDISON - zahraniční studenti VŠ navštěvují naši školu

Druhým rokem organizuje naše škola ve spolupráci se studentskou organizací AEISEC projekt EDISON, v jehož rámci u nás tento pobývá 6 vysokoškolských studentů z Brazílie, Číny, Gruzie, Azerbajdžánu, Ukrajiny a Indie. Studenti našim žákům představí své země, kulturu, porovnají je s naší zemí a rovněž se účastní mimoškolních aktivit.

Přijímací řízení pro školní rok 2018/2019

Vyhlašujeme 1. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019.

Kritéria přijímacího řízení a další informace najdete v sekci Přijímací řízení a Dny otevřených dveří.

Den otevřených dveří - čtvrtek 1.2.2018

Poslední den otevřených dvěří v tomto školním roce proběhne tradičně ve čtvrtek 1. 2. od 13:00 do 16:00.

Těšíme se na další návštěvníky!

Den otevřených dveří - 18.1.2018

Tento čtvrtek 18. 1. 2018 se poprvé v tomto kalendářním roce setkáme se zájemci o studium na naší škole v rámci dne otevřených dveří!

Od 13:00 do 16:00 Vám budou k dispozici vyučující a žáci, kteří Vás velmi rádi seznámí s obory, jednotlivými předměty a dalšími informacemi (přijímací řízení, fiktivní firmy, školní poradenské pracoviště, mimoškolní aktivity a mnoho dalšího).

Přejeme všem šťastný nový rok!

Přejeme všem přátelům, partnerům, kolegům, žákům a jejich rodičům vše nejlepší v novém roce!

První místo ve volbě zaměstnavatelů opět pro naši školu!

V rámci čtvrtého ročníku soutěže "Škola doporučená zaměstnavateli" se naše škole opět umístila na prvním místě v Karlovarském kraji. Po vítězství v roce 2014 a 2. místě v roce 2015 jsme se opět vrátili na nejvyšší příčku v hodnocení zaměstnavatelů a upevnili jsme tak pozici špičkové odborné školy v regionu.

Děkujeme všem hlasujícím partnerům, zaměstnancům i žákům školy, kteří se na tomto skvělém úspěchu podíleli.

Klub zaměstnavatelů.jpg

Ředitel naší školy Mgr Vlastimír Sunek (druhý zprava) spolu s řediteli dalších oceněných škol v Karlovarském kraji a HR manažerem partnerské firmy Synthomer Ing. Oldřichem Honzákem